Fantazii se meze nekladou, takže, proč nesnít?

Zlý příběh s dobrým koncem

19. listopadu 2012 v 19:00 | Míša povídkářka
Znáte to. Na internetu je spousta chlapů, co se vydávají za mladé kluky a lákají si děvčata přímo do náruče.
Tenhle příběh je pravdivý (jen změněná jména).
Klára ráda *četovala*. Pomáhalo jí to zbavit se studu, bylo to jiné, než s kluky mluvit naživo. Jednoho dne si tak psala s kamarádkou, když tu náhle zpráva od jakéhosi markina. Neznala ho. Odepsala mu a zjistila, že je stejně starý, že hraje na kytaru stejně jako ona a volejbal také. Po asi hodině psaní už musel jít, a tak se rozloučili. Celou noc o něm přemýšlela - byl jí velmi simpatický. A byl hezký.
Druhého dne si zase psali. A třetího taky. Byl hrozně fajn. Povídali si třeba i do noci, pořád jim nedocházela slova. Problém byl, že byl z jiného města. Ale zas taková dálka to nebyla - 60 km. Začali si psát o tom, že by se sešli, ale Klárka byla opatrná a chtěla napřed fotky. Víc fotek. Protože tu jednu co měl v profilu si klidně mohl někde stáhnout z netu. Tak mu dala svůj mail a on jí poslal své fotky - bylo jich asi 5. Uvěřila mu, že je to opravdu on, že nelže a psali si dál a ona začala pomýšlet na to, že by se mohli sejít.
Jednoho dne si řekla, že by se mohla podívat, jestli nemá profily i na jiných sociálních sítí. Ale měla přístup jen na jednu - Lidé.cz. Tu přece mohla zjistit z jeho E-mailové adresy. A tak si našla jeho profil na lidé a k jejímu zděšení se objevil profil 45tiletého chlapa. Okamžitě mu napsala, co zjistila a doplnila, že je to lhář a podrazák.
Ohromné překvapení to sice bylo, ale nejspíš jí zachránilo život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama